Y144212K1000B0L
MFR.Part #
Y144212K1000B0L
JLCPCB Part #
C1477695
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors