Y144212K0780B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y144212K0780B0L
JLCPCB Part #
C1477702
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.078kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors