ER74160RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER74160RJT
JLCPCB Part #
C1403400
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 160Ω 3W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS