Y11899K37000TR0L
MFR.Part #
Y11899K37000TR0L
JLCPCB Part #
C1494275
Description
-55℃~+175℃ 600mW 9.37kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS