CPR03180R0KE31
MFR.Part #
CPR03180R0KE31
JLCPCB Part #
C1430341
Description
-65℃~+225℃ 180Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS