Y11892K15000VR23R
MFR.Part #
Y11892K15000VR23R
JLCPCB Part #
C1495861
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 2.15kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS