Y1186191K000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1186191K000B9L
JLCPCB Part #
C1494215
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS