Y11727K96000T0R
MFR.Part #
Y11727K96000T0R
JLCPCB Part #
C4226471
Description
-55℃~+150℃ 100mW 7.96kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount