Y002420R0000B9L
MFR.Part #
Y002420R0000B9L
JLCPCB Part #
C1485860
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS