Y1172350R000B0R
MFR.Part #
Y1172350R000B0R
JLCPCB Part #
C3964778
Description
-55℃~+150℃ 100mW 350Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount