Y11724K99000F0R
MFR.Part #
Y11724K99000F0R
JLCPCB Part #
C3973292
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount