Y11724K99000F9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11724K99000F9R
JLCPCB Part #
C3946719
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS