Y1172402R000T9R
MFR.Part #
Y1172402R000T9R
JLCPCB Part #
C4086202
Description
-55℃~+150℃ 100mW 402Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS