ERL3252R300FKEK500
MFR.Part #
ERL3252R300FKEK500
JLCPCB Part #
C3428695
Description
-65℃~+175℃ 1W 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors