D55342E07B15E0RT5
MFR.Part #
D55342E07B15E0RT5
JLCPCB Part #
C4042320
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount