Y1624330R000T9W
MFR.Part #
Y1624330R000T9W
JLCPCB Part #
C4056091
Description
-55℃~+150℃ 200mW 330Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS