Y11722K49000Q9R
MFR.Part #
Y11722K49000Q9R
JLCPCB Part #
C4120909
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.49kΩ ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS