Y1172243R000C0R
MFR.Part #
Y1172243R000C0R
JLCPCB Part #
C3948335
Description
-55℃~+150℃ 100mW 243Ω ±0.25% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount