Y11721K10000A0R
MFR.Part #
Y11721K10000A0R
JLCPCB Part #
C4089038
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount