Y117216R7000C9W
MFR.Part #
Y117216R7000C9W
JLCPCB Part #
C4270903
Description
-55℃~+150℃ 100mW 16.7Ω ±0.25% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS