Y117210R0000C9W
MFR.Part #
Y117210R0000C9W
JLCPCB Part #
C4203484
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10Ω ±0.25% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS