Y116996R0000B0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y116996R0000B0R
JLCPCB Part #
C4213355
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 96Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount