Y11696K19000B0L
MFR.Part #
Y11696K19000B0L
JLCPCB Part #
C4162723
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 6.19kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount