Y116927R4000A14R
MFR.Part #
Y116927R4000A14R
JLCPCB Part #
C4157778
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 27.4Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount