Y11691K37500T9R
MFR.Part #
Y11691K37500T9R
JLCPCB Part #
C4251339
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.375kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS