Y11691K37500B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11691K37500B9L
JLCPCB Part #
C4208457
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.375kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS