Y116912K5000T9L
MFR.Part #
Y116912K5000T9L
JLCPCB Part #
C4105430
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 12.5kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS