RN55D1013FB14
MFR.Part #
RN55D1013FB14
JLCPCB Part #
C1395237
Description
-65℃~+175℃ 101kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors