Y116910R0000B0L
MFR.Part #
Y116910R0000B0L
JLCPCB Part #
C4164487
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount