Y116939K0000A9R
MFR.Part #
Y116939K0000A9R
JLCPCB Part #
C4132861
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 39kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS