Y21231R00000B9L
MFR.Part #
Y21231R00000B9L
JLCPCB Part #
C1356567
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 300V 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS