Y1121800R000T12R
MFR.Part #
Y1121800R000T12R
JLCPCB Part #
C4204616
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 800Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount