Y112120K9560T9R
MFR.Part #
Y112120K9560T9R
JLCPCB Part #
C4309335
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 20.956kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS