Y002151R0000T0L
MFR.Part #
Y002151R0000T0L
JLCPCB Part #
C1487142
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 51Ω 750mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors