Y17459K53000Q0R
MFR.Part #
Y17459K53000Q0R
JLCPCB Part #
C4271148
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 9.53kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount