Y1121137R000A9R
MFR.Part #
Y1121137R000A9R
JLCPCB Part #
C4089229
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 137Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS