Y112112R0000B0L
MFR.Part #
Y112112R0000B0L
JLCPCB Part #
C4286348
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 12Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount