Y112110K7500T9L
MFR.Part #
Y112110K7500T9L
JLCPCB Part #
C4024753
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10.75kΩ 160mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS