Y1121128R000T13R
MFR.Part #
Y1121128R000T13R
JLCPCB Part #
C4156788
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 128Ω 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount