Y1121100R000T13R
MFR.Part #
Y1121100R000T13R
JLCPCB Part #
C3943007
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount