Y112110R0000B9R
MFR.Part #
Y112110R0000B9R
JLCPCB Part #
C2079814
Package
SMD,6x3.2mm
Description
10Ω 250mW Current Sense Resistor SMD ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS