Y11191R70000D0W
MFR.Part #
Y11191R70000D0W
JLCPCB Part #
C4180423
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1.7Ω 250mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS