Y1073120R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1073120R000B9L
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 250mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS