Y09400R10000B9L
MFR.Part #
Y09400R10000B9L
JLCPCB Part #
C4237044
Package
SMD-4P,17.5x2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 100mΩ ±0.1% ±20ppm/℃ SMD-4P,17.5x2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS