Y09265R00000B9L
MFR.Part #
Y09265R00000B9L
JLCPCB Part #
C1491087
Description
-55℃~+150℃ 5Ω 8W ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS