Y00265R00000B9L
MFR.Part #
Y00265R00000B9L
JLCPCB Part #
C1569838
Package
Plugin
Description
5W 5Ω ±0.1% ±10ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS