RNC50H8162BRRSL31
MFR.Part #
RNC50H8162BRRSL31
JLCPCB Part #
C3427109
Description
-65℃~+175℃ 100mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors