Y09261R50000Q9L
MFR.Part #
Y09261R50000Q9L
JLCPCB Part #
C1490878
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS