Y092532R0000B9L
MFR.Part #
Y092532R0000B9L
JLCPCB Part #
C1485961
Description
-55℃~+150℃ 32Ω 8W ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS