Y0875100R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0875100R000T0L
JLCPCB Part #
C1466231
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 100Ω 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors